Гарри Поттер.Хогсмит и его окрестности

Объявление

Приветик!Я админка этого форума,и искренне надеюсь,что он тебе понравится,и ты зарегистрируешся:)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



моя халупа

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

така собі Халупка все в ній нічого так ,косо криво аби живо і знаходиться вона на дереві ...Залазьте!!!
Хоч моя хатинка і маленька в ній затишно і все є і спальня і ,зала,і вана кімната,а також кухня...все що потрібно і нічого більше

0

2

Зайшла*О,прикольна халупка,це халупкою не назвеш.Це дім,або скромний палац*усіхнулась*А взагалі,классно,ти тут одна чи домашніх звіряток тримаєш?*начаклувала крісло і сіла *розказуй як справи?*

0

3

Оо дуже кульно, а ти сама змайструвала хатинку чи як?

0

4

ну канєшн сама + магія тож моя ,мм тваринки є але вони такі самостійні Лисичка- Рудася,яструб-Сонько і білий тигр Суп,життя у мну добре,а у вас дівчата??

0

5

В мене теж все пучком,а в тебе кльовий зоопарк...

0

6

та да тік десь вештається,коли вздумаіцця приходить,але частіше всіх прилітає Сонько

0

7

Тож давай пристроїм і їм халупку...

0

8

Так,давайте всі разом,зробимо ім халупу,з їжею,вони не відмовляться )))

+1

9

Ага і не будуть гулять де не поподя... :rolleyes:

0

10

та ви дивились на мій дах?? там є халупа для сонька внизу під деревом нора для моєї лисички...я тіко не придумала де ммм тигри живуть??

0

11

От я й кажу треа халупку пристроїть...

+1

12

*зірвавшись з місця побігла кудись дико, шось загриміло,через хвилин п"ять редЛі повернулась з дощещками в рках* ну так ходімо

0

13

*Ходім,швидше,то вони повтікають!!!*

+1

14

так ми їх же незакалачівать буім, поспіх недодобра..тим більше моє ім"я серед моїх друзів Індіанців Руда черепахо)) я така повільна,некваплива

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно