Гарри Поттер.Хогсмит и его окрестности

Объявление

Приветик!Я админка этого форума,и искренне надеюсь,что он тебе понравится,и ты зарегистрируешся:)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Гарри Поттер.Хогсмит и его окрестности » Администрация » Здесь задают вопросы!


Здесь задают вопросы!

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Приветик!Здесь ты можешь поставить свой вопрос мне или другим участникам.Дерзай!

0

2

скажи пліс чого банку нема??куди я грощеньятка збиратиму?

0

3

Я не знаю...Людей зара мало,нема кому бути банкіром.А може ти будеш,якщо будеш,то можна нам банк зробити,я зроблю розцінки,ти сейфи,каси,і тп.Якщо хочеш,напиши,у приват ідеї,зробимо.

0

4

Треа зробить об'яву, в Клубі Гаррі,я повішу твій сайт Гермі на дошку оголошень у вітальні Грифіндору,якщо не маєш нічого проти... :idea:

Отредактировано Cornelia (2008-01-30 23:15:18)

0

5

Я тіке за,але,ж рекламу не можна ж,вроді...Ну,ящо мона,то повісь

0

6

я звісно можу бути банкіром все зроблю,а люди підтянуться тіки треба піар кампанію провести))А над ідеями треба подумати,бо незписувать же тупо з ГП форуму))

0

7

Да да ти права!Вобщем,так зара я роблю тему "банк",бум думати.Не,ну я ваше не думала про гп коли робила.
Треба зробить сейфи,раз.Банкір буде записувати прибутки.Тре зробити  касу пересилання,за пересилання грошей берем 3 галеони.До речі ящо не важко,зробиш общі правила,розцінки за роботу і тп я тобі пришлю в лічку,запишиш ящо зможеш.У нас будуть не сейфи,а скриньки

0

8

Просто я адмін нашого міського ліцейського сайту, вже повісила ссилку...

0

9

Дякую,Корнеліє!Я тя зробила модератором,ти не проти? :idea:

0

10

Та нє звісно не проти дяки...

0

11

:surprise:

0


Вы здесь » Гарри Поттер.Хогсмит и его окрестности » Администрация » Здесь задают вопросы!


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно